Jsme profesionální tým kameramanů a fotografů. Zaměřujeme se na společenské akce, jako jsou například firemní večírky, plesy, svatby, festivaly a další kulturní akce. Náš sehraný tým zachytí každý okamžik Vaší události profesionální technikou. Ať již hledáte nový způsob prezentace Vaší firmy, chcete vytvořit profesionální reklamu, dokument nebo natočit originální svatební video, věříme, že u nás budete spokojeni.

Stejně tak jako máme rádi uvolněný chod věcí, dáváme při natáčení a fotografování přednost přirozenosti. Protože rádi cestujeme, rozšiřujeme si podvědomí o fotogenických místech. Nejen při fotografování nebo natáčení, ale také při samotné postprodukci se pečlivě zaměřujeme na každý detail.

A proč si vybrat právě nás?

  • své profesi se věnujeme už pěknou řádku let
  • používáme výhradně nejmodernější profesionální techniku
  • zakládáme si na osobním přístupu
  • ochotně Vám s čímkoliv poradíme
  • jsme sehraný tým prověřený mnohaletou spoluprací
  • jsme na svou práci hrdí – rádi Vám předáme ukázky naší práce“

Fotograf

Fotograf profesionál ve všech směrech, který si dovede poradit s fotografováním firemního večírku, festivalu, maturitního plesu nebo svatby. Se svou technikou Canon a profesionálními objektivy mu neunikne žádný důležitý okamžik.

Kameraman

Kameraman od první schůzky až po odevzdání práce. Díky profesionálnímu vybavení Canon a Sony dokáže nabídnout kvalitní filmové zpracování až do rozlišení 4K. V kameramanově nabídce nechybí letecké záběry díky odbornému dronu. Jako certifikovaný pilot dokáže natočit kvalitní stabilizované letecké záběry.